O mně

K svatební organizaci jsem se dostala zhruba před deseti lety. Jde o jednu z mála oblastí, kde můžeme trendy tvořit a ne je jen slepě následovat.

Svatba je jedna z nejšťastnějších událostí v životě a já ji mohu udělat krásnou a nezapomenutelnou, což je pro mě neuvěřitelná radost. Ukázat jiný, neokoukaný směr, kterým se může svatba vyvíjet od začátku až do konce. Zajistit nejlepší dodavatele, odejmout ze snoubenců břímě stresu z příprav. Svatba, ačkoli se to nezdá, je v celku intimní a privátní záležitost. Proto jsem s většinou snoubenců navázala spíš přátelský vztah, který naši spolupráci posunul zase o stupínek dál. Díky svatbám můžu plnit sny i sobě :) setkat se s lidmi,  které jsem si přála potkat, mluvit s nimi a udělat jim jako bonus hezký den. Jako tady muži, který je u mě „nambr van“ pan Špaček. Řeknu Vám, takhle se mi kolena ještě neklepala :D

A na závěr jedna rada pro ty, kteří neví jak vybrat tu správnou osobu, která se o vás během příprav a v den D postará. Koordinátor/plánovač/designér Vaší svatby Vám musí sednout hlavně jako člověk a musíte mít stejnou vizi. Zkrátka musí přeskočit jiskra :) Nesmíte ho brát jako cizí element, ale jako osobu, která je za každých okolností připravena řešit něco s čím se nepočítalo (což se taky většinou stane) a stojí za Vaším konceptem svatby.